15 aylık oğlum sürekli kabız oluyor

15 aylık oğlum sürekli kabız oluyor.. Gıdasını da en iyi şekilde vermeye çalışyıorum. Onun içinde benim içinde büyük sorun olmaya başladı . önerilerinizi alabilirmiyim????

Hamileliğim de elim uyuşmaya başladı

5 aylık hamileyim sağ elim uyuşmaya başladı. Bazen elimdekileri düşürüp kırdığım bile oluyor nedeni ne olabilir? Hamileliğinde eli uyuşmaya başlayan hiç oldu mu?

Hamileyken bel ağrısı nasıl geçer

Kızlar merhaba, 1 aylık hamile olduğumu öğrendim dun ama aşırı şekilde bel ve kasık ağrım var kasıklarda çocuk yerleştiği için ağrının olmasının normal olduğunu söyledi doktorum. Ancak bel ağrısı normal mi?

Hamileler denize girebilir mi

Merhaba kızlar. 5 aylık hamileyim yaz dönemi geldi ve tatile çıkacağız denize ve havuza girmem de bir sakınca var mı? Hamileyken denize mayo mu yoksa bikiniyle mi girmeliyim

Hamileyken cinsel ilişki

Kızlar size çok önemli bir sorum olacak. 6 aylık hamileyim kocam cinsel ilişki yaşamak istiyir ben çok korkuyorum hamileyken cinsel ilişkiye girmek bebeğime zararı olur diye ne yapmam gerekiyor. Lütfen bilgi verin

Hamileyken ciğer yemek

Anne adaylarııııı edirne'de yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki edirnenin cigeri meşhur ve bende çok seviyorum. Hamileyken ciğer yemek sakıncalı mı? Yemesem mi? Bilgisi olan var mı?

Hamileyken bel ağrısı nasıl geçer

Kızlar merhaba, 1 aylık hamile olduğumu öğrendim dun ama aşırı şekilde bel ve kasık ağrım var kasıklarda çocuk yerleştiği için ağrının olmasının normal olduğunu söyledi doktorum. Ancak bel ağrısı normal mi?

Hamilelikte kulak ağrısı

Kızlar merhaba 33 haftalık hamileyim. Sol kulağım çok fena ağrıyor ve ağrısı başıma vuruyor. Nedeni ne olabilir? Kulak iltihabı olabilir mi? Geceleri daha çok ağrıyor ilaç alamadığım için ne yapacağımı şaşırdım. Lütfen yardım edin.

Hamileler nasıl uyumalı

Kızlar slm 10+5 haftalık hamileyim. Çocukluğumdan beri yüz üstü yatıyorum. Yan yatmayı hiç beceremedim. Hala yüzün koyu karnımın üstüne yatmaya devam ediyorum. Yan yatıyorum sabah uyanmışım ki yine karnımın üstündeyim. Bu durum bebeğim için zararlı mıdır?

Göğüsümün hemen altında batma var normal mi?

Hayırlı geceler arkadaşlar. 25+4 günlük hamileyim ara ara karnımın üstü göğsümün hemen alt tarafında batma gibi bir şey oluyor. Bu batma çoğu zaman canımı acıtıyor. Acaba bebekmi tekmeliyor. Gerçi tekmelemelerini genelde aşağıda hissediyorum. kontrol günüme de daha var. Bu durumu yaşayan varmı? Yani normal mi sizce

Stay Connected With Us