Bebek

Yeni sezon bebek beşik modelleri ve fiyatları

20 Nisan

Bebeklerin rahat bir şekilde yatmaları için en önemli eşya beşiktir. Anneler yada anne adaylarının özen göstererek ve titiz bir şekilde hazırladıkları bebek odaları birbirinden güzel tasarımları ile mağazalarda yerini alıyor.

Yeni sezon bebek beşik modelleri ve fiyatları her oda ve her zevk için oldukça uygun. Erkek ve kız bebeklerin hem sağlığını, hemde rahatını düşünen firmalar en özel tasarımları ailelere sunuyor. Bebek odasının şıklığı bir çok anne için oldukça önemli. Fakat, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlıklı olması da bebeklerimiz açısından dikkate alınmalıdır. Beşik seçiminde önce renklere önem verilir. Kız çocukları için pembe, mor, krem renkler seçilir. Erkek çocuklar içinde genellikle mavi, yeşil ve kahverengi tonları tercih edilebilir. Oda dizaynında halıdan, perdelere kadar bütün ürünler büyük bir özveri ile yerleştirilir. Bebeklerin sağlık açısından da antibakteriyel ve %100 pamuklu ürünleri tercih etmeliyiz.

Yeni sezon bebek beşik modelleri ve fiyatları özellikle yeni doğum yapacak annelerin haftalar öncesinden ilgisini çeker. Beşik seçiminde, bebeğin içinde rahatça uyuyabileceği ve düşme tehlikesi olmayan beşikler tercih edilmelidir. Hızla büyüyen bebekler 6. aydan itibaren uyurken ellerini ve ayaklarını çok hareket ettirirler. Bu yüzden dönerken çarpma ihtimali göz önünde bulundurularak demir ve sallanan beşik yerine daha çok ahşap malzemelerin kullanıldığı beşikler tercih edilmelidir. Ayrıca beşik yanlarında pamuktan üretilmiş yumuşak koruyucuların bulunması gereklidir.

Beğenebileceğiz yazılar

Çocukların Oyun Alanları Sağlıklı mıdır?

Havaların oldukça sıcak olduğu keyifli yaz günlerinde çocuklar evlere tıkılı kalmak yerine...

Yenidoğan Bebek İçin Mutlaka Alınması Gerekenler

Eve yeni bir bebek geldiğinde aileler için muhteşem anlar başlar. Bununla birlikte...

Hazımsızlığa ne iyi gelir? Hazımsızlık nasıl giderilir? Hazımsızlık için bitkiler

Gaz ve hazımsızlık durumunda her şeyden önce, asit bozuklukları, safra taşı, kolit...

Stay Connected With Us